Univerzitet u Beogradu
Mašinski fakultet
Katedra za procesnu tehniku

Početna Vesti Istraživanje i razvoj Publikacije Akreditovana laboratorija Kutak za studente Kontakt

Vesti

Uvod u procesno inženjerstvo i zaštitu životne sredine - rezultati testa 1
printable version
Rezultati testa 1 iz predmeta Uvod u procesno inženjerstvo i zaštitu životne sredine objavljeni su u Kutku za studente
Posted on 12 Apr 2021 by admin
Biotehnologija - Laboratorijska vežba - dodatni termin
printable version
Dodatni termin za Laboratorijsku vežbu iz predmeta Biotehnologija, za studente koji su bili sprečeni da prisustvuju, je utorak 06.04. u 14 h
Posted on 02 Apr 2021 by admin
Rezultati ispita iz predmeta Upravljanje otpadom i otpadnim vodama
Марко Шабановић, 7

Ана Шушањ, 7

Илија Ђурић, 8

Филип Пајевић, 8

Саша Сташевић, 9

Јован Матовић, 8

Павле Јовановић, 8

Упис оцена у јунском испитином року или у неком наредном, по жељи студента

За упис је обавезно да је студент пријавио испит, тј. да се налази на електронском списку, као и да дође на упис оцене са индексом

Датум уписа биће накнадно одређен

Posted on 23 Mar 2021 by admin
Test br.1 na predmetu Peći i kotlovi u industriji
printable version
Test br.1 na predmetu Peći i kotlovi u industriji će biti održan u utorak 23.03.2021. godine sa početkom u 9.00 u sali 205.
Posted on 22 Mar 2021 by admin
Biotehnologija - Prvi kolokvijum
printable version
Prema dogovoru sa predavanja 18.03. prvi kolokvijum iz predmeta Biotehnologija biće održan u petak 26.03. sa početkom u 8 h u sali 202.
Posted on 19 Mar 2021 by admin
Ispit iz predmeta Upravljanje otpadom i otpadnim vodama
printable version
Ispit iz predmeta Upravljanje otpadom i otpadnim vodama biće održan 20.03.2021. u 10 h u sali 6.
Posted on 01 Mar 2021 by admin
Spiskovi studenata
printable version
Mole se studenti Modula za procesnu tehniku i zaštitu životne sredine, u cilju evidencije i lakse komunikacije da se upisu na spiskove po predmetima koje slušaju. Link se nalazi na stranici http://pt.mas.bg.ac.rs/spisak/
Posted on 15 Oct 2020 by admin
Nastava u sledećem semestru
Poštovane kolegnice i kolege,

U skladu sa trenutnom situacijom sa Covid19 i preporukam dobijenim od rukovodstva Fakulteta obavestavam vas o sledećem.

Katedra za procesnu tehniku je na poslednjem sastanku donela odluku da će svaki nastavnik za svoje predmete odlučiti o formi odvijanja nastave u narednom semestru.

Da biste dobili adekvatna obaveštenja, potrebno je da dodjete na prva predavanja prema važećem rasporedu časova, kojom prilikom će vam profesori saopštiti pravila za naredni period.

S poštovanjem
Šef Katedre za procesnu tehniku